Ocieplanie, Izolacje natryskowe, Hydroizolacje, Termoizolacje

Izolacje natryskowe

Izolacja natryskowa to obecnie najszybciej rozwijająca się, a zarazem najskuteczniejsza technologia w dziedzinie izolacji budowlanych. Jest to rezultat bardzo wysokiej skuteczności izolacji pianką natryskową, a także jej stabilności wymiarowej i odporności na działanie czynników atmosferycznych. Jednocześnie taka metoda izolacji jest korzystna pod względem ekonomicznym.

Technologia natryskowa eliminuje spoiny i zapewnia znakomitą przyczepność do większości podłoży. Przy termoizolacji wyeliminowany zostaje zatem problem powstawania mostków termicznych, natomiast przy hydro izolacjach ryzyko przecieków pod warstwą izolacyjną. Technologia ta ma także inne zalety, wśród których wymienić należy bardzo dobre właściwości izolacyjne, długą wytrzymałość oraz możliwości zastosowania na zakrzywionych i nierównych powierzchniach.

Pianka natryskowa korzystnie wpływa na sprawność energetyczną budynków, co znajduje odzwierciedlenie w comiesięcznych rachunkach. Jednocześnie ogranicza obciążenie konstrukcji dachów i ścian. Wykonanie instalacji natryskowej jest bardzo szybkie. Technologia ta może być stosowana w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach. Pianki natryskowe zabezpieczają przed pyłkami i kurzem, zapewniają znakomite wygłuszenie i usztywnienie konstrukcji budynku. Nie zawierają substancji przyciągających gryzonie i insekty, ani składników, które powodują ostry zapach przy natrysku albo wyczuwalność w trakcie użytkowania obiektu. Są rozwiązaniem trwałym, a także ekologicznym. Technologia natryskowa powoduje, że budynek zatrzymuje ciepło przy jednoczesnym efekcie "oddychania".

Natrysk pianki poliuretanowej można zastosować do:

  • ocieplenia poddaszy strychów, użytkowych, podłóg, stropów i stropodachów

  • ocieplania budynków gospodarczych, takich jak chlewnie, kurniki, przechowalnie warzyw i owoców, chłodnie i magazyny izolacji akustycznych

  • ocieplenia w konstrukcjach szkieletowych oraz konstrukcjach działowych

  • izolacji dachów płaskich

  • izolacji fundamentów, posadzek, basenów i innych zbiorników wodnych

  • izolacji przeciwskropleniowych

  • izolacji akustycznych w studiach nagrań, kinach domowych, salach wykładowych i gabinetach lekarskich

Natrysk pianki poliuretanowej

W naszej ofercie znajdują się pianki natryskowe i powłoki poliuretanowe, które zyskały szczególną popularność w Polsce oraz w innych częściach Europy. Zostały one docenione zarówno przez właścicieli domów indywidualnych, jak i przez deweloperów, rolników oraz ekipy remontowo-budowlane. Wszystkie proponowane przez nas produkty uzyskały atest PZH, Deklarację Właściwości Użytkowych aprobatę techniczną ITB,CE oraz Deklaracje Zgodności.

Izolacje natryskowe - zdjęcia


Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe Izolacje natryskowe